Courses for children

“Laughter and learning are the main ingredients!”

IPPA Children is a comprehensive educational programme for children and youngsters. This programme combines theory with a practical part, enabling the children to make a number of pastry products themselves. This makes learning fun.

We have found that if we offer fun and an entertaining experience on our courses, our students master the theoretical part much better and get more involved in all the activities.

The fact that the students prepare the products themselves means that they can retain this knowledge for much longer and are able to use it in the future.

They learn as they play, and that’s a win!

(CZ) Zábavný palačinkový dort s ovocem

(CZ) Miluješ palačinky? U nás s nimi rozhodně šetřit nebudeme a poskládáme z nich rovnou celý dort! A ty si vybereš náplň, kterou máš nejraději. Že by tvaroh nebo snad čokoláda?
Course date: (CZ) 19.11.2018

(CZ) Perníčky a zdobení perníčků

(CZ) Chceš udělat radost svým blízkým? My ti s tím pomůžeme! Upečeš si a nazdobíš si vlastní perníčky a sladký dáreček bude na světě.
Course date: (CZ) 20.11.2018

(CZ) Red velvet dort a cupcake

(CZ) Je libo kousek rudého nadýchaného dortu? Přijď si upéct svůj vlastní Red velvet. Při hře s barvami zažiješ i trochu magie a alchymie. Chceš se naučit péct také malý dortík, který je charakteristický svým pečením v papírovém košíčku a bohatým zdobením? Kombinací těsta a krému si u nás vytvoříš malé umělecké dílo plné nepřeberných chutí a barev, kterému hned tak nikdo neodolá.
Course date: (CZ) 21.11.2018

(CZ) Brownies a mrkvový dort

(CZ) Víš, že i cukráři a cukrářky občas sáhnou po zelenině? Nezdá se ti to? Přijď si vyzkoušet neodolatelný dezert z červené řepy a mrkve. I vitamíny mohou chutnat výborně.
Course date: (CZ) 22.11.2018

(CZ) Minizávin

(CZ) Hledáš nápad na chutnou snídani? U nás získáš inspiraci pro snídaně na celý týden – a to jak sladké, tak slané. Čekají tě experimenty s různými náplněmi. S jakými? Nech se překvapit.
Course date: (CZ) 23.11.2018

(CZ) Cake pop - lízátka

(CZ) Při výrobě pečených lízátek si určitě užiješ spoustu zábavy. Fantazii se meze nekladou, ozdobit si je můžeš na tisíc způsobů. Počítej s tím, že žádná narozeninová párty se pak už bez tvých lízátek nikdy neobejde.
Course date: (CZ) 26.11.2018

(CZ) Mrkvový dort a brownies

(CZ) Víš, že i cukráři a cukrářky občas sáhnou po zelenině? Nezdá se ti to? Přijď si vyzkoušet neodolatelný dezert z červené řepy a mrkve. I vitamíny mohou chutnat výborně.
Course date: (CZ) 27.11.2018

(CZ) České tradiční buchty a koláče

(CZ) Víš, že se buchty a koláče dříve podávaly k obědu jako hlavní chod po polévce? U nás se naučíš buchty a koláče tvarované, pečené na plechu nebo třeba šátečky s různými náplněmi. Rychle se do nich zamiluješ… A potom už jen poprosíš maminku, ať uvaří doma tu nejlepší polévku a hostina může začít.
Course date: (CZ) 28.11.2018

(CZ) Americký Cheescake

(CZ) Chceš na jedno odpoledne odcestovat do Ameriky?
Díky americkému koláči s lahodným krémem z čerstvého sýru Philadelphia se ti to určitě podaří. A můžeš si vybrat citrusovou příchu, tu mají rádi na Floridě, jahodovou zase v New Yorku. Tak vyrážíme!
Course date: (CZ) 29.11.2018

(CZ) Sladký adventní kalendář

(CZ) Připravíme si adventní kalendář plný sladkostí.
Course date: (CZ) 30.11.2018

(CZ) Mousse - lahodný čokoládový krém

(CZ) Miluješ čokoládu? Tak to je ta pravá chvíle přijít k nám a naučit se nejjemnější a nejlahodnější francouzský čokoládový krém na celém světě. Staneš se malým cukrářem a současně i zahradníkem…nech se překvapit!
Course date: (CZ) 3.12.2018

(CZ) Domácí křehké sušenky

(CZ) Víš, jak vypadá tvarovátko nebo razítko na sušenky? Je libo hroch nebo medvídek? Nebo snad srdíčko a kytička?
Přijď si k nám nějaké razítko vybrat, pak se naučíš péct křehké máslové sušenky různých vůní, tvarů a příchutí.
Course date: (CZ) 4.12.2018

(CZ) Jemná a nadýchaná bábovka

(CZ) Chceš se naučit upéct delikátní jemnou a nadýchanou bábovku na nedělní odpoledne? Tradiční bábovka a její neodolatelná vůně totiž neodmyslitelně patří ke svátečnímu stolu. Připravíš si nezapomenutelnou slavnostní bábovku, která ti zařídí nejednu pochvalu.
Course date: (CZ) 5.12.2018

(CZ) Modelování dortů

(CZ) Chceš si zdobit dort, aby byl vskutku slavnostní a nejkrásnější? Během kurzu se naučíš pracovat s jednoduchým náčiním a pomůckami, vyzkoušíš si některé dekorační techniky a pak si jen s úsměvem řekneš: „Můj dort je dokonalý do posledního detailu.“
Course date: (CZ) 6.12.2018

(CZ) Čokoládové figurky

(CZ) Dokážeš sníst slona nebo žirafu? Ano, dokážeš! V akademii tě o tom přesvědčíme. A také tě naučíme pracovat s čokoládovou formou, vylévat ji lahodnou čokoládou a vytvořit si voňavé a krásné čokoládové figurky, třeba právě slona nebo žirafu.
Course date: (CZ) 7.12.2018

(CZ) Sladké pečivo

(CZ) Už nechceš snídat každý den housku s máslem a raději se zakousneš do čerstvého sladkého pečiva? Přijď mezi nás, můžeš si vyzkoušet upéct loupák, čoko-rohlík, mandlovku nebo třeba miništolu. Každý nový den pak začneš něčím nadýchaným, sladkým…I při snídaní se můžeš hýčkat!
Course date: (CZ) 10.12.2018

(CZ) Verinne – lahodný dezert do skleničky

(CZ) Chceš udělat mamince radost a připravit jí luxusní a osvěžující svačinku? Naučíme tě rychlý, lahodný a neobyčejný smetanový dezert „do skleničky“. Můžeš si vybrat ovoce, ořechy, sušenky, šlehačku, čokoládové hobliny – vše záleží jen na tobě. Pak už stačí jen mamince podat malou lžičku.
Course date: (CZ) 11.12.2018

(CZ) Francouzská cukrařina

(CZ) Větrník, věneček a smetanové éclairs – tohle není kurz francouzštiny, ale zveme tě na kurz pečení, kde se naučíš pracovat s francouzským odpalovaným těstem. Nadýchané tvary různé velikosti tě překvapí nejen svou jednoduchostí.
Course date: (CZ) 12.12.2018

(CZ) Neodolatelné čokoládové pralinky

(CZ) Chceš si dopřát opravdu něco výjimečného? A co takhle čokoládové bonbónky s kořeněnou příchutí a nezvyklými kombinacemi? Za jedno odpoledne prozkoumáš, co všechno dokáže čokoláda, kakao, formičky a plno příchutí. Objevíš neobjevené! Bude to velká zábava.
Course date: (CZ) 13.12.2018

(CZ) Macarons – francouzský dezert

(CZ) Chceš se naučit stejně lahodné makronky, jako mají v Paříži? Tak si to přijď s námi vyzkoušet. Malé, křehké, barevné, na venek křupavé a uvnitř měkké a vláčné. A to vše jen ze tří ingrediencí.
Course date: (CZ) 14.12.2018

(CZ) Tradiční vánoční linecké cukroví

(CZ) Už se těšíš na Vánoce? A víš, jak chutná to nejlepší pravé linecké cukroví, které je stálicí mezi stovkami vánočního cukroví? Tak my ti poradíme. Vyzkoušíš si vykrajovátka různých tvarů, vyrobíš různé náplně, rozpustíš ty nejjemnější polevy a na závěr vybereš ty nejtřpytivější posypky.
Course date: (CZ) 19.12.2018

(CZ) Vánoční perníčky

(CZ) Chceš udělat někomu radost na Vánoce v podobě sladkého dárečku? Nebo si chceš doma ozdobit vánoční stromeček voňavými perníčky? My ti s tím pomůžeme. Upečeš si a potom nazdobíš vlastní perníčky a sladký dáreček bude na světě.
Course date: (CZ) 18.12.2018

(CZ) Vánočka

(CZ) Přijď k nám na kurz pletení. Ano, upleteš si totiž svou vlastní vánočku, která patří mezi slavnostní vánoční pečivo. Naučíme tě plést ze šesti nebo z devíti pramenů. A pokud se ti nezapletou ruce, můžeš si svou vánočku ozdobit mandlemi a rozinkami.
Course date: (CZ) 20.12.2018

(CZ) "Jedlé" vánoční dárky

(CZ) Těšíš se na Vánoce? A víš, že existují dárky, které se můžou sníst? Přijď si k nám vyzkoušet připravit dárky, o kterých se tvým blízkým ani nezdá. Máme pro tebe tipy na sladké i slané dobroty.
Course date: (CZ) 17.12.2018