Kurzy pro děti

„Smích a vzdělání jsou hlavní ingredience!”

IPPA Děti je ucelený vzdělávací program pro děti a mladistvé. V tomto programu kombinujeme teorii s praktickou částí, díky které si děti samy vytvoří řadu cukrářských výrobků. Tím se vzdělávání stává zábavou.

Zjistili jsme, že díky zábavě a zážitkové povaze našich kurzů si děti mnohem lépe osvojí teoretickou část a více se do všech aktivit zapojují.

Právě díky tomu, že děti produkty samy připravují, si jsou schopny tyto znalosti mnohem déle uchovat a použít je v budoucnu.

Učí se, zatímco si hrají, a to je výhra!

 

• akademie je pro děti od 7 do 15 let kurzy vede lektorka Irena Sibřinová

• kurz probíhá každý den od 14:30 hod. • trvá 3 hodiny max. 8 dětí

Zábavný palačinkový dort s ovocem

Miluješ palačinky? U nás s nimi rozhodně šetřit nebudeme a poskládáme z nich rovnou celý dort! A ty si vybereš náplň, kterou máš nejraději. Že by tvaroh nebo snad čokoláda?
Datum kurzu: 19.11.2018

Perníčky a zdobení perníčků

Chceš udělat radost svým blízkým? My ti s tím pomůžeme! Upečeš si a nazdobíš si vlastní perníčky a sladký dáreček bude na světě.
Datum kurzu: 20.11.2018

Red velvet dort a cupcake

Je libo kousek rudého nadýchaného dortu? Přijď si upéct svůj vlastní Red velvet. Při hře s barvami zažiješ i trochu magie a alchymie. Chceš se naučit péct také malý dortík, který je charakteristický svým pečením v papírovém košíčku a bohatým zdobením? Kombinací těsta a krému si u nás vytvoříš malé umělecké dílo plné nepřeberných chutí a barev, kterému hned tak nikdo neodolá.
Datum kurzu: 21.11.2018

Brownies a mrkvový dort

Víš, že i cukráři a cukrářky občas sáhnou po zelenině? Nezdá se ti to? Přijď si vyzkoušet neodolatelný dezert z červené řepy a mrkve. I vitamíny mohou chutnat výborně.
Datum kurzu: 22.11.2018

Minizávin

Hledáš nápad na chutnou snídani? U nás získáš inspiraci pro snídaně na celý týden – a to jak sladké, tak slané. Čekají tě experimenty s různými náplněmi. S jakými? Nech se překvapit.
Datum kurzu: 23.11.2018

Cake pop - lízátka

Při výrobě pečených lízátek si určitě užiješ spoustu zábavy. Fantazii se meze nekladou, ozdobit si je můžeš na tisíc způsobů. Počítej s tím, že žádná narozeninová párty se pak už bez tvých lízátek nikdy neobejde.
Datum kurzu: 26.11.2018

Mrkvový dort a brownies

Víš, že i cukráři a cukrářky občas sáhnou po zelenině? Nezdá se ti to? Přijď si vyzkoušet neodolatelný dezert z červené řepy a mrkve. I vitamíny mohou chutnat výborně.
Datum kurzu: 27.11.2018

České tradiční buchty a koláče

Víš, že se buchty a koláče dříve podávaly k obědu jako hlavní chod po polévce? U nás se naučíš buchty a koláče tvarované, pečené na plechu nebo třeba šátečky s různými náplněmi. Rychle se do nich zamiluješ… A potom už jen poprosíš maminku, ať uvaří doma tu nejlepší polévku a hostina může začít.
Datum kurzu: 28.11.2018

Americký Cheescake

Chceš na jedno odpoledne odcestovat do Ameriky?
Díky americkému koláči s lahodným krémem z čerstvého sýru Philadelphia se ti to určitě podaří. A můžeš si vybrat citrusovou příchu, tu mají rádi na Floridě, jahodovou zase v New Yorku. Tak vyrážíme!
Datum kurzu: 29.11.2018

Sladký adventní kalendář

Připravíme si adventní kalendář plný sladkostí.
Datum kurzu: 30.11.2018

Mousse - lahodný čokoládový krém

Miluješ čokoládu? Tak to je ta pravá chvíle přijít k nám a naučit se nejjemnější a nejlahodnější francouzský čokoládový krém na celém světě. Staneš se malým cukrářem a současně i zahradníkem…nech se překvapit!
Datum kurzu: 3.12.2018

Domácí křehké sušenky

Víš, jak vypadá tvarovátko nebo razítko na sušenky? Je libo hroch nebo medvídek? Nebo snad srdíčko a kytička?
Přijď si k nám nějaké razítko vybrat, pak se naučíš péct křehké máslové sušenky různých vůní, tvarů a příchutí.
Datum kurzu: 4.12.2018

Jemná a nadýchaná bábovka

Chceš se naučit upéct delikátní jemnou a nadýchanou bábovku na nedělní odpoledne? Tradiční bábovka a její neodolatelná vůně totiž neodmyslitelně patří ke svátečnímu stolu. Připravíš si nezapomenutelnou slavnostní bábovku, která ti zařídí nejednu pochvalu.
Datum kurzu: 5.12.2018

Modelování dortů

Chceš si zdobit dort, aby byl vskutku slavnostní a nejkrásnější? Během kurzu se naučíš pracovat s jednoduchým náčiním a pomůckami, vyzkoušíš si některé dekorační techniky a pak si jen s úsměvem řekneš: „Můj dort je dokonalý do posledního detailu.“
Datum kurzu: 6.12.2018

Čokoládové figurky

Dokážeš sníst slona nebo žirafu? Ano, dokážeš! V akademii tě o tom přesvědčíme. A také tě naučíme pracovat s čokoládovou formou, vylévat ji lahodnou čokoládou a vytvořit si voňavé a krásné čokoládové figurky, třeba právě slona nebo žirafu.
Datum kurzu: 7.12.2018

Sladké pečivo

Už nechceš snídat každý den housku s máslem a raději se zakousneš do čerstvého sladkého pečiva? Přijď mezi nás, můžeš si vyzkoušet upéct loupák, čoko-rohlík, mandlovku nebo třeba miništolu. Každý nový den pak začneš něčím nadýchaným, sladkým…I při snídaní se můžeš hýčkat!
Datum kurzu: 10.12.2018

Verinne – lahodný dezert do skleničky

Chceš udělat mamince radost a připravit jí luxusní a osvěžující svačinku? Naučíme tě rychlý, lahodný a neobyčejný smetanový dezert „do skleničky“. Můžeš si vybrat ovoce, ořechy, sušenky, šlehačku, čokoládové hobliny – vše záleží jen na tobě. Pak už stačí jen mamince podat malou lžičku.
Datum kurzu: 11.12.2018

Francouzská cukrařina

Větrník, věneček a smetanové éclairs – tohle není kurz francouzštiny, ale zveme tě na kurz pečení, kde se naučíš pracovat s francouzským odpalovaným těstem. Nadýchané tvary různé velikosti tě překvapí nejen svou jednoduchostí.
Datum kurzu: 12.12.2018

Neodolatelné čokoládové pralinky

Chceš si dopřát opravdu něco výjimečného? A co takhle čokoládové bonbónky s kořeněnou příchutí a nezvyklými kombinacemi? Za jedno odpoledne prozkoumáš, co všechno dokáže čokoláda, kakao, formičky a plno příchutí. Objevíš neobjevené! Bude to velká zábava.
Datum kurzu: 13.12.2018

Macarons – francouzský dezert

Chceš se naučit stejně lahodné makronky, jako mají v Paříži? Tak si to přijď s námi vyzkoušet. Malé, křehké, barevné, na venek křupavé a uvnitř měkké a vláčné. A to vše jen ze tří ingrediencí.
Datum kurzu: 14.12.2018

Tradiční vánoční linecké cukroví

Už se těšíš na Vánoce? A víš, jak chutná to nejlepší pravé linecké cukroví, které je stálicí mezi stovkami vánočního cukroví? Tak my ti poradíme. Vyzkoušíš si vykrajovátka různých tvarů, vyrobíš různé náplně, rozpustíš ty nejjemnější polevy a na závěr vybereš ty nejtřpytivější posypky.
Datum kurzu: 19.12.2018

Vánoční perníčky

Chceš udělat někomu radost na Vánoce v podobě sladkého dárečku? Nebo si chceš doma ozdobit vánoční stromeček voňavými perníčky? My ti s tím pomůžeme. Upečeš si a potom nazdobíš vlastní perníčky a sladký dáreček bude na světě.
Datum kurzu: 18.12.2018

Vánočka

Přijď k nám na kurz pletení. Ano, upleteš si totiž svou vlastní vánočku, která patří mezi slavnostní vánoční pečivo. Naučíme tě plést ze šesti nebo z devíti pramenů. A pokud se ti nezapletou ruce, můžeš si svou vánočku ozdobit mandlemi a rozinkami.
Datum kurzu: 20.12.2018

"Jedlé" vánoční dárky

Těšíš se na Vánoce? A víš, že existují dárky, které se můžou sníst? Přijď si k nám vyzkoušet připravit dárky, o kterých se tvým blízkým ani nezdá. Máme pro tebe tipy na sladké i slané dobroty.
Datum kurzu: 17.12.2018