(CZ) Dětská akademie

Sorry, this entry is only available in Czech.

(CZ) Odpalované těsto I. a II.

(CZ) Co se Ti vybaví, když se řekne „odpalované těsto“? Věneček! Nám například profiterole, choux, religieuse, croquembouche… Že je pro Tebe to vše jednou velkou neznámou? Nezoufej, po tomto kurzu tomu bude právě naopak, slibujeme!

Open dates:

(CZ) Čokoláda

(CZ) Navštívit továrnu na čokoládu Willyho Wonky je nemožné… Zavítat však můžeš do naší Akademie a nebude to o nic menší zážitek! Ponoř se s námi do světa čokolády a objevuj její tajemství. Na prstech jedné ruky je spočítat nelze, těš se na nabitý program!

Open dates:

(CZ) Pâte sablée a tart I. a II.

(CZ) Název tohoto kurzu sice připomíná lekci francouzštiny, ale nenech se zmást – jedná se o dvoudílný kurz, během kterého se sice naučíš pár francouzských slovíček, ale mnohem zajímavější pro Tebe jistě bude příprava mediterianského sablée a tartaletek!

Open dates:

(CZ) Macarons

(CZ) Spousta barev, příchutí, ale i tvarů … V tomto duchu se ponese kurz macarons, na kterém nesmíš chybět. Proč? Protože správný cukrář se bez znalosti přípravy francouzských macarons prostě a jednoduše neobejde!

Open dates:

(CZ) Americký Cheesecake

(CZ) Americký cheesecake patří mezi kurzy, které rozhodně stojí za Tvou pozornost. Vláčný pečený cheesecake, zdobený malinovým confi a okvětními plátky růže, totiž můžeš připravit nejen jako slavnostní pohoštění, ale i jako narozeninový dort. To samé samozřejmě platí i o cheesecaku nepečeném!

Open dates:

(CZ) Vánoční cukroví I. a II.

(CZ) Milujeme poctivé domácí cukroví a milujeme vůni, která se během jeho přípravy line kuchyní – a právě z těchto důvodů vánoční cukroví nesmí chybět ani v naší Akademii! Napečeme vanilkové rohlíčky, linecká kolečka, vytvoříme vosí hnízda a ty nejkrásnější perníčky… A to ještě není vše – čeká nás i pletení vánočky!

Open dates:

(CZ) Cake pops a Cupcakes I. a II.

(CZ) Co nesmí chybět v žádném sladkém baru? Jednoznačně cake pops a cupcakes! Cake pops jsou pečená lízátka, která (pokud si s nimi opravdu vyhraješ) připomínají více než sladkou jednohubku umělecké dílo. A cupcakes? Tak ty Ti jistě představovat nemusíme – kdo by neznal košíčky z třeného těsta doplněné o čepičku z máslového krému!

Open dates:

(CZ) Itálie do skleničky

(CZ) Itálie má své kouzlo, stejně jako její dezerty. My na ní nejvíce milujeme zmrzlinu, panna cottu a tiramisu. Souhlasíš? V tom případě na tomto kurzu nesmíš chybět!

Open dates:

(CZ) Confiserie I. a II.

(CZ) Dáváš přednost drobným sladkostem před klasickými dezerty? Ano? Výborně. Tento dvoudílný kurz Tě totiž seznámí s přípravou toho, čemu žádný malý ani velký mlsoun neodolá – a to s přípravou marshmallows, čokoládových skal, ovocného želé, cookies a cukrovou vatou!

Open dates: