Week days

• courses for children from 7 to 15 years old •

• Monday to Friday from 3:30 pm to 6:30 pm • course takes 3 hours • max. 8 children •

French eclairs

The secret of the éclairs lies in the perfect blending of the flavor of the battered batter with the delicate, freshly made filling.

(CZ) Cupcakes

(CZ) Kdo by neznal cupcakes, nadýchané košíčky s krémovou čepicí. Cupcakes jsou ideální na oslavy, nedělní čaj o páté nebo jen posezení s kamarády. Pomůžeme Vám se cupcakes naučit tak, že už nikdo nebude chtít jiné.

(CZ) Základy francouzské cukrařiny

(CZ) Paris-Brest, choux, éclairs – tohle není kurz francouzštiny, ale kurz Základů francouzské cukrařiny, kde se naučíš pracovat s odpalovaným těstem. Nadýchané tvary různých velikostí tě překvapí nejen svou jednoduchostí.

(CZ) Macarons - francouzský dezert

(CZ) Chceš se naučit stejně lahodné makronky, jaké mají v Paříži? Přijď si to s námi vyzkoušet. Malé, barevné, na první pohled křupavé a přitom uvnitř měkké a vláčné? Lze to a vše jen ze tří ingrediencí.

(CZ) Mousse - lahodný čokoládový krém

(CZ) Miluješ čokoládu? Tak to je ta pravá chvíle přijít k nám a naučit se nejjemnější a nejlahodnější francouzský čokoládový dezert, který je ideální skvostnou pochoutkou pro všechny milovníky čokolády.

Open dates:

(CZ) Americký Cheesecake

(CZ) Chceš na jedno odpoledne odcestovat do Ameriky?
Díky americkému koláči s lahodným krémem z čerstvého sýru Philadelphia se ti to určitě podaří. A můžeš si vybrat citrusovou příchu, tu mají rádi na Floridě, jahodovou zase v New Yorku. Tak vyrážíme!

Open dates:

(CZ) Donuty

(CZ) Víte, proč je v donutech uprostřed díra? Nebo kdy slaví donuty mezinárodní svátek? A hlavně – umíte si donuty i sami vyrobit? Pokud ne, tak přijďte za námi a my Vás to naučíme!

Open dates:

(CZ) Zábavný palačinkový dort s ovocem

(CZ) Miluješ palačinky? U nás s nimi rozhodně šetřit nebudeme a poskládáme z nich rovnou celý dort! A ty si vybereš náplň, kterou máš nejraději. Že by tvaroh nebo snad čokoláda?

Open dates:

(CZ) Mrkvový dort

(CZ) Mrkev do dortu? Jasně!

Nejlahodnější korpus plný zdravé mrkve a dokonalý krém, který je pro mrkvový dort typický. Plánujete upéct svůj první narozeninový dort? Tohle je zaručeně nejlepší varianta.

Open dates:

Brownies and carrot cake

Did you know that confectioners sometimes use vegetables? Are you not sure about it? Come and try an irresistible dessert made with beetroot and carrots. Even vitamins can taste great.

Open dates: