Week days

Sorry, this entry is only available in Czech.

Macarons - French dessert

Do you want to learn how to make macarons as delicious as those in Paris? Come and try with us. Small, colourful, crunchy at first glance, yet soft and moist inside? All that can be achieved with only three ingredients.

(CZ) Cukrařina pro pokročilé

(CZ) Patří k Vašim snům stát se skutečným cukrářem? Připravili jsme pro Vás další úroveň pro pokročilé. Děti od 12 do 15 let mají šanci!

Provedeme Vás světem správného cukráře. Ukážeme si spoustu profesionálních rad a typů, které se Vám budou zaručeně hodit. Sami si vyzkoušíte různé techniky, které jsou nezbytné.

Jak vypadá takový pracovní den cukráře? Příprava surovin, příprava pracovního místa, vážení, výroba. Zásady jako čistota a přesnost. To a mnoho dalšího.

Výsledek bude zaručeně skvělý tak přijďte.

Open dates:

(CZ) Francouzské eclairs

(CZ) První Eclairs se servírovaly už 18. století královským rodinám. Francouzi milovaná cukrovinka, jejichž kouzlo spočívá v odpadlovaném těstě a k němu dokonale sladěnému krému. Pojďte se s námi na chvíli ocitnout ve Francii a svoji vlastní Eclairs si vyrobte.

(CZ) Neobvyklé tartaletky

(CZ) Tartaletka vypadá spíše jako malý dortík. Košíček plněný krémem a čepice ze sněhu. Možná se Vám tento francouzský dezert zdá vypadat příliš složitý, ale věřte, že je to hračka.

Traditional czech sweet rolls and cakes

Did you know that sweet rolls and cakes used to be served for lunch as the main course after soup?

With us, you will learn how to make sweet rolls and cakes that are shaped and baked on tin or, for example, turnover puff pastry with different fillings. You will quickly fall in love with them … And then, you just have to ask your mum to cook the best soup at home, and the feast can begin.

(CZ) Pečené nanuky

(CZ) Nanuky nemusí být jen zmrzlinové, vyrobte si s námi pečené nanuky, na kterých si můžete pochutnat i v zimě a hlavně Vám vydrží o dost déle než ty zmrzlinové. Není nanuk jako nanuk.

(CZ) Cupcakes

(CZ) Kdo by neznal cupcake, nadýchaný košíček a krémovou čepicí. Cupcakes jsou ideální na oslavy, nedělní čaj o páté nebo posezení. Pomůžeme Vám se cupcakes naučit tak že už nikdo nebude chtít jiné.

French confectionary

Profiterole, croquembouche and cream éclairs – this is not a course in French, but we are inviting you to a baking course where you will learn how to work with French choux pastry. The fluffy shapes of different sizes will surprise you not only with their simplicity.

Chocolate mousse

Do you love chocolate?
If so, it is the right time for you to come and learn how to make the finest and most delicious French chocolate cream in the entire world. You will become a little confectioner and, at the same time, a gardener … let it be a surprise!

Verrine - extraordinary dessert in glass

Do you want to make your mum happy and prepare a refreshing luxury snack for her? We will teach you how to make a quick, delicious and extraordinary cream dessert in a glass. You can choose fruits, nuts, biscuits, whipped cream, and chocolate shavings to your liking. You then just have to hand a spoon to your mum and wish her bon appetit.

(CZ) Sladké na cestách

(CZ) Chystáte se za dobrodružstvím? A víte že správné dobrodružství začíná s plným břichem? My vás naučíme ty nejsladší svačiny na cesty. Například pistáciovou roládu, bábovku, citronové koláče

(CZ) Rolády

(CZ) Rolády zná každý. Umí je ale každý upéct? Práci s nadýchaným piškotem, šlehání toho nejkrémovějšího krému. S námi se staneš mistrem roládou snadno a rychle.

(CZ) Čokoládová vajíčka

(CZ) Velikonoce klepou na dveře , přijď se za námi naučit čokoládová vajíčka díky kterým u Vás zaklepe určitě každý koledník.

Open dates:

(CZ) Tiramisu

(CZ) Nechte se rozveselit tímto sladkým italským dezertem. Lahodný nadýchaný krém okouzlí nejednoho Italského gurmána. Na Tiramisu samozřejmě existuje spoustu variant.

(CZ) Donuty

(CZ) Víte ale proč je v donutech uprostřed díra? Nebo kdy slaví donut mezinárodní svátek? A hlavně umíte si donut i sami vyrobit? Pokud ne, tak přijďte za námi! Všechno tohle a mnohem víc Vám řekneme.

(CZ) Pečeme pro mámu

(CZ) Maminky jsou naši andělé, ochraňují nás a proto je třeba jim jejich lásku vracet. Řekněte maminkám prostřednictvím něčeho sladkého, jak moc je máte rádi. Ukážeme Vám spoustu základních receptů které si potom dle vlastní fantazie a chuti Vašich maminek doladit.

Open dates:

(CZ) Red velvet

(CZ) Tento dezert nejen skvěle chutná ale také se k němu váže spoustu zajímavostí. Nadýchaný jemný krém a červená barva, dvě poznávací znamení, díky kterým dort určitě nepřehlédnete. Víte, ale proč a díky čemu má svou specifickou barvu?

Open dates:

Cake pop - lollipop

With us, you will soon be able to bake even a lollipop!
You will definitely have plenty of fun when making baked lollipops. Fantasy has no limits, and you can decorate them a thousand different ways. After you learn to make them, you can be sure that no birthday party will ever be complete without your lollipops.

Open dates:

Red Velvet and cupcake

Would you care for a piece of red fluffy cake? Come and bake your own Red Velvet. When playing with colours, you will even experience a bit of magic and alchemy.
Do you want to learn how to bake a cupcake, which is characterized by its preparation in a small paper cup and rich decoration? By combining dough and cream, you can create a small work of art full of limitless flavours and colours that no one can resist.

Open dates: