Dětská akademie

Věnuješ doma každou volnou chvíli pečení a i přesto Ti připadá, že je nejvyšší čas obohatit své teoretické znalosti o nové a zapracovat na svých cukrářských dovednostech pod dohledem profesionálů? Nebo už máš za sebou několik našich kurzů a toužíš dovést své výrobky k dokonalosti? Ať už je správná první nebo druhá odpověď, naše cukrářská akademie je pro Tebe to pravé!

Jak Akademie funguje?

Během Akademie Tě chceme (stejně jako v průběhu našich kurzů) naučit to nejlepší, co umíme. Říkáš si, v čem tedy spočívá rozdíl mezi naším klasickým kurzem a kurzem konaným v rámci Akademie? Je to jednoduché. Akademie trvá déle, odnášíš si více produktů a kromě toho Ti nabízí větší možnost vzdělávání. Zábavnou formou se dozvíš spoustu teoretických informací, které z Tebe po spojení s praktickou částí udělají mistra v oboru!

Jak se přihlásit?

Pokud si přejete zakoupit kurz, můžete tak učinit přímo na našich webových stránkách v „Kalendáři kurzů“.

 

Dotazy

V případě jakýchkoliv dotazů nás, prosím, neváhejte kontaktovat – ať už písemně
(info@ifcafe-ippa.cz) či telefonicky (+420 774 480 999).

Vánoční cukroví I. a II.

Milujeme poctivé domácí cukroví a milujeme vůni, která se během jeho přípravy line kuchyní – a právě z těchto důvodů vánoční cukroví nesmí chybět ani v naší Akademii! Napečeme vanilkové rohlíčky, linecká kolečka, vytvoříme vosí hnízda a ty nejkrásnější perníčky… A to ještě není vše – čeká nás i pletení vánočky!

Vypsané termíny:

Cake pops a Cupcakes I. a II.

Co nesmí chybět v žádném sladkém baru? Jednoznačně cake pops a cupcakes! Cake pops jsou pečená lízátka, která (pokud si s nimi opravdu vyhraješ) připomínají více než sladkou jednohubku umělecké dílo. A cupcakes? Tak ty Ti jistě představovat nemusíme – kdo by neznal košíčky z třeného těsta doplněné o čepičku z máslového krému!

Vypsané termíny: