Dětská akademie

Věnuješ doma každou volnou chvíli pečení a i přesto Ti připadá, že je nejvyšší čas obohatit své teoretické znalosti o nové a zapracovat na svých cukrářských dovednostech pod dohledem profesionálů? Nebo už máš za sebou několik našich kurzů a toužíš dovést své výrobky k dokonalosti? Ať už je správná první nebo druhá odpověď, naše cukrářská akademie je pro Tebe to pravé!

Jak Akademie funguje?

Během Akademie Tě chceme (stejně jako v průběhu našich kurzů) naučit to nejlepší, co umíme. Říkáš si, v čem tedy spočívá rozdíl mezi naším klasickým kurzem a kurzem konaným v rámci Akademie? Je to jednoduché. Akademie trvá déle, odnášíš si více produktů a kromě toho Ti nabízí větší možnost vzdělávání. Zábavnou formou se dozvíš spoustu teoretických informací, které z Tebe po spojení s praktickou částí udělají mistra v oboru!

Kdy Akademie začíná a jak dlouho trvá?

Akademie se skládá z 16 kurzů, které se konají pravidelně každé úterý (od 6. 10. 2020 do 9. 2. 2021) v časovém rozmezí 15:30-19:30 hod.

Obecně platí, že se každý kurz věnuje jednomu tématu. Některá témata jsou však velmi obsáhlá, a proto se jim budeme věnovat hned dvakrát. Zajímá Tě, která to jsou? Podívej se níže!

Na jaká témata se můžeš těšit?

 

Lekce 1 Úvod do cukrařiny 6. 10. 2020
Lekce 2 Odpalované těsto I 13. 10. 2020
Lekce 3 Odpalované těsto II 20. 10. 2020
Lekce 4 Čokoláda 27. 10. 2020
Lekce 5 Sablée a tart I 3. 11. 2020
Lekce 6 Sablée a tart II 10. 11. 2020
Lekce 7 Macarons 24. 11. 2020
Lekce 8 Americký cheesecake  1. 12. 2020
Lekce 9 Vánoční cukroví I 8. 12. 2020
Lekce 10 Vánoční cukroví II 15. 12. 2020
Lekce 11 Cake pops a cupcakes I 5. 1. 2020
Lekce 12 Cake pops a cupcakes II 12. 1. 2021
Lekce 13 Itálie do skleničky 19. 1. 2021
Lekce 14 Confiserie I  26. 1. 2021
Lekce 15 Confiserie II 2. 2. 2021
Lekce 16

Závěrečná lekce

sladké překvapení pro rodiče

  9. 2. 2021

 

Informace pro rodiče – cena

Cena kompletní Akademie

Pokud jste si jisti tím, že je Akademie pro Vaše děti ideální volbou a chcete je přihlásit na celé pololetí, můžete využít buď jednorázovou, nebo měsíční platbu. V obou případech však budete vyzváni k podpisu smlouvy, v níž se zavazujete k účasti Vašeho dítěte po celou dobu trvání Akademie, tj. od 6. 10. 2020 do 28. 1. 2021.

16 lekcí – 27 000 Kč (1. lekce zdarma + 15 x 1 800Kč)

Platba měsíčně:

říjen – 5 400 Kč (3 x 1 800 Kč)
listopad – 5 400 Kč (3 x 1 800 Kč)
prosinec – 5 400 Kč (3 x 1 800 Kč)
leden – 7 200 Kč (4 x 1 800 Kč)
únor – 3 600 Kč (2 x 1 800 Kč)

Cena jednotlivých kurzů

Dětská cukrářská akademie zahrnuje celkem 16 kurzů, přičemž nabízíme možnost přihlásit děti pouze na vybraná témata. Kurzy, které na sebe navazují (např. Odpalované těsto I, Odpalované těsto II) je však kvůli plynulému chodu Akademie nutné zakoupit společně.

1 kurz – 2 000 Kč

Balíček STANDARD

Kromě toho, že lze kurzy zakoupit jednotlivě, nabízíme i možnost využít náš balíček 4 kurzů za zvýhodněnou cenu. Jednotlivé vstupy z balíčku můžete čerpat bez časového omezení po dobu trvání Akademie.

Balíček STANDARD – 7 600 Kč (4 x 1 900 Kč)

Balíček PREMIUM

Balíček PREMIUM funguje na principu členství – v případě jeho zakoupení mají Vaše děti kromě 4 kurzů z Akademie automaticky zaplacené i klasické dětské kurzy z naší stálé nabídky. Navštívit jich mohou neomezený počet (na využití těchto volných vstupů mají 30 dní od zakoupení balíčku).

Balíček PREMIUM – 15 000 Kč (4 kurzy z Akademie + neomezené množství kurzů za 30 dní)

Upozornění

Úvodní lekci mohou navštívit pouze účastníci Akademie (tedy ti, kteří mají zakoupený alespoň jeden kurz). Tato lekce je zdarma.

Závěrečná lekce, během které děti připravují sladké překvapení pro rodiče (ti jsou na závěr lekce pozváni), je přístupná všem, kteří se účastnili alespoň poloviny (8 lekcí) Akademie.

 

Jak se přihlásit?

Pokud jste se rozhodli přihlásit Vaše děti na všechny kurzy naší Akademie, či byste rádi využili zvýhodněných balíčků STANDARD a PREMIUM, kontaktujte nás prosím pomocí e-mailu na níže uvedenou adresu.

info@ifcafe-ippa.cz

Pokud si naopak přejete zakoupit jednotlivé kurzy, můžete tak učinit přímo na našich webových stránkách v „Kalendáři kurzů“.

 

Dotazy

V případě jakýchkoliv dotazů nás, prosím, neváhejte kontaktovat – ať už písemně
(info@ifcafe-ippa.cz) či telefonicky (+420 774 480 999).

Odpalované těsto I. a II.

Co se Ti vybaví, když se řekne „odpalované těsto“? Věneček! Nám například profiterole, choux, religieuse, croquembouche… Že je pro Tebe to vše jednou velkou neznámou? Nezoufej, po tomto kurzu tomu bude právě naopak, slibujeme!

Vypsané termíny:

Čokoláda

Navštívit továrnu na čokoládu Willyho Wonky je nemožné… Zavítat však můžeš do naší Akademie a nebude to o nic menší zážitek! Ponoř se s námi do světa čokolády a objevuj její tajemství. Na prstech jedné ruky je spočítat nelze, těš se na nabitý program!

Vypsané termíny:

Pâte sablée a tart I. a II.

Název tohoto kurzu sice připomíná lekci francouzštiny, ale nenech se zmást – jedná se o dvoudílný kurz, během kterého se sice naučíš pár francouzských slovíček, ale mnohem zajímavější pro Tebe jistě bude příprava mediterianského sablée a tartaletek!

Vypsané termíny:

Macarons

Spousta barev, příchutí, ale i tvarů … V tomto duchu se ponese kurz macarons, na kterém nesmíš chybět. Proč? Protože správný cukrář se bez znalosti přípravy francouzských macarons prostě a jednoduše neobejde!

Vypsané termíny:

Americký Cheesecake

Americký cheesecake patří mezi kurzy, které rozhodně stojí za Tvou pozornost. Vláčný pečený cheesecake, zdobený malinovým confi a okvětními plátky růže, totiž můžeš připravit nejen jako slavnostní pohoštění, ale i jako narozeninový dort. To samé samozřejmě platí i o cheesecaku nepečeném!

Vypsané termíny:

Vánoční cukroví I. a II.

Milujeme poctivé domácí cukroví a milujeme vůni, která se během jeho přípravy line kuchyní – a právě z těchto důvodů vánoční cukroví nesmí chybět ani v naší Akademii! Napečeme vanilkové rohlíčky, linecká kolečka, vytvoříme vosí hnízda a ty nejkrásnější perníčky… A to ještě není vše – čeká nás i pletení vánočky!

Vypsané termíny:

Cake pops a Cupcakes I. a II.

Co nesmí chybět v žádném sladkém baru? Jednoznačně cake pops a cupcakes! Cake pops jsou pečená lízátka, která (pokud si s nimi opravdu vyhraješ) připomínají více než sladkou jednohubku umělecké dílo. A cupcakes? Tak ty Ti jistě představovat nemusíme – kdo by neznal košíčky z třeného těsta doplněné o čepičku z máslového krému!

Vypsané termíny:

Itálie do skleničky

Itálie má své kouzlo, stejně jako její dezerty. My na ní nejvíce milujeme zmrzlinu, panna cottu a tiramisu. Souhlasíš? V tom případě na tomto kurzu nesmíš chybět!

Vypsané termíny:

Confiserie I. a II.

Dáváš přednost drobným sladkostem před klasickými dezerty? Ano? Výborně. Tento dvoudílný kurz Tě totiž seznámí s přípravou toho, čemu žádný malý ani velký mlsoun neodolá – a to s přípravou marshmallows, čokoládových skal, ovocného želé, cookies a cukrovou vatou!

Vypsané termíny: