Školní dny

• kurzy jsou pro děti od 7 do 15 let • 

• kurzy probíhají pondělí až pátek od 15:30 do 18:30 hod.  kurz trvá 3 hodiny max. 8 dětí• 

Francouzské eclairs

První Eclairs se servírovaly už 18. století královským rodinám. Francouzi milovaná cukrovinka, jejichž kouzlo spočívá v odpadlovaném těstě a k němu dokonale sladěnému krému. Pojďte se s námi na chvíli ocitnout ve Francii a svoji vlastní Eclairs si vyrobte.

Vypsané termíny:

Cupcakes

Kdo by neznal cupcakes, nadýchané košíčky s krémovou čepicí. Cupcakes jsou ideální na oslavy, nedělní čaj o páté nebo jen posezení s kamarády. Pomůžeme Vám se cupcakes naučit tak, že už nikdo nebude chtít jiné.

Základy francouzské cukrařiny

Paris-Brest, choux, éclairs – tohle není kurz francouzštiny, ale kurz Základů francouzské cukrařiny, kde se naučíš pracovat s odpalovaným těstem. Nadýchané tvary různých velikostí tě překvapí nejen svou jednoduchostí.

Vypsané termíny:

Macarons - francouzský dezert

Chceš se naučit stejně lahodné makronky, jaké mají v Paříži? Přijď si to s námi vyzkoušet. Malé, barevné, na první pohled křupavé a přitom uvnitř měkké a vláčné? Lze to a vše jen ze tří ingrediencí.

Vypsané termíny:

Mousse - lahodný čokoládový krém

Miluješ čokoládu? Tak to je ta pravá chvíle přijít k nám a naučit se nejjemnější a nejlahodnější francouzský čokoládový dezert, který je ideální skvostnou pochoutkou pro všechny milovníky čokolády.

Vypsané termíny:

Americký Cheesecake

Chceš na jedno odpoledne odcestovat do Ameriky?
Díky americkému koláči s lahodným krémem z čerstvého sýru Philadelphia se ti to určitě podaří. A můžeš si vybrat citrusovou příchu, tu mají rádi na Floridě, jahodovou zase v New Yorku. Tak vyrážíme!

Vypsané termíny:

Donuty

Víte, proč je v donutech uprostřed díra? Nebo kdy slaví donuty mezinárodní svátek? A hlavně – umíte si donuty i sami vyrobit? Pokud ne, tak přijďte za námi a my Vás to naučíme!

Vypsané termíny:

Zábavný palačinkový dort s ovocem

Miluješ palačinky? U nás s nimi rozhodně šetřit nebudeme a poskládáme z nich rovnou celý dort! A ty si vybereš náplň, kterou máš nejraději. Že by tvaroh nebo snad čokoláda?

Vypsané termíny:

Mrkvový dort

Mrkev do dortu? Jasně!

Nejlahodnější korpus plný zdravé mrkve a dokonalý krém, který je pro mrkvový dort typický. Plánujete upéct svůj první narozeninový dort? Tohle je zaručeně nejlepší varianta.

Vypsané termíny:

Brownies

Čokoládové brownies patří k TOP americkým dezertům. Nechte se pohltit čokoládovou chutí a vyzkoušejte náš recept.

Vypsané termíny: